Servisler

Proje Yönetimi

Vapos Yazılım için projeler, müşterisiyle birlikte yürüttüğü bir iş ortaklığıdır. Dolayısıyla Apex, Projelerin başarısı ve müşterisine maksimum katma değer sağlaması için, karşılıklı katılımın sağlandığı bir proje yönetimi modelini benimsemiştir. 
 
 
Vapos Yazılım Proje Yönetimi Anlayışını aşağıdaki prensiplere göre belirlemiştir;
 
 • Müşterisinin mevcut süreçlerini ve iş ihtiyacını analiz ederek iyice anlamak, 
 
 • Süreçlerdeki olası iyileştirmeleri ve geliştirmeleri tanımlamak,
 
 • Gerekli sistem geliştirmelerini yapmak,
 
 
Bu doğrultuda sistemin firmaya sağladığı değeri en üst seviyeye çıkaracak bir proje yönetimi metodunu kullanmış olacaktır.

Servislerimiz

picture

NETSIS YAZILIM PROJELERI

Amaç, proje bazlı çalışan işletmelerde, Netsis serisi ürünlerdeki tüm kayıtların bağlı olduğu proje ile ilişkilendirilmesi ve bu sayede her çeşit raporlama proje bazlı alınabilirken proje maliyetleri de çıkarılabiliyor.

 


picture

KERZZPOS RESTORAN OTOMASYONU SİSTEMLERI

Kerzz POS tüm iş süreçlerinizde alışık olduğunuz düzeni koruyarak. Hız, ölçülebilirlik, kontrol, ürün ve hizmette kalite artışı sağlıyor, personel ve ekipmandan aldığınız performansı arttırıyor, insan kontrolünden kaynaklanan hataları minimuma indiriyor, size personel ve ekipmanda tasarruf sağlıyor, bu bağlamda Kerzz POS en hızlı geri dönen yatırım olma özelliğini öne çıkarıyor.

 


picture

OZEL YAZILIM GELISTIRME HIZMETLERI

Vapos Yazılım olarak sizleri dinleyerek , ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak , kurumsal yapınıza uygun şirketinize değer katan özel yazılım çözümleri üretiyoruz.Firmaların ana faaliyet konularına odaklanmalarını sağlarken yazılım geliştirme için oluşturulacak harcamalarda ve kaynak kullanımında avantaj sağlıyoruz.Firmalar bu sayede uzmanlık alanlarına odaklanırken müşterilerinede katma değeri yüksek hizmetler sunarak rekabet üstünlüğü sağlayabiliyorlar.

 


picture

YAZILIM PROJE DANISMANLIK HIZMETLERI

ERP projeleri, işletme proje ekibinizin zamanını ayırması gereken uzun soluklu projelerdir. Ancak ERP projesi, değişim için bir fırsat olarak görülmelidir. Netsis ERP ile çalışanlarınızın iş yapış yöntemleri değişecek, dolayısıyla proje sırasında iş süreçleriniz yeniden yapılandırılacaktır. Firma süreçlerinin yeniden yapılandırılmasında, dışarıdan işletme süreçlerine bakıp analiz edilmesi gerekmektedir. Vapos Yazılım danışmanları, sahip oldukları deneyim ve bilgi ile proje boyunca süreçlerin yeniden yapılandırılmasında çalışanlarınıza destek olacaktır.